Metronome festival Prague

4. ročník je na cestě!

21.–22. 6. 2019

Vstupenky

Novinky

OZNAMUJEME PRVNÍ KAPELU! MORCHEEBA JE PRVNÍ ZAHRANIČNÍ HVĚZDOU METRONOME FESTIVALU PRAGUE 2019!

Britská kapela Morcheeba do Prahy zavítá po dlouhých šesti letech, navíc s čerstvým albem Blaze Away, vydaným letos v červnu, a pochopitelně i s novými songy. Návštěvníci festivalu se tak mohou těšit na unikátní set list, ve kterém nebudou chybět tradiční a léty prověřené hity, stejně jako skladby z aktuálního alba.

Morcheeba - Metronome festival Prague

O festivalu

O FESTIVALU

Metronome Festival Prague je mezinárodní hudební festival, který se koná od roku 2016 každoročně na holešovickém Výstavišti v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Nabízí vystoupení nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény a propojuje posluchačské generace i hudební styly. Festival kromě kvalitní hudby a špičkového zvuku nabízí i amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní wi-fi či dostatek míst k sezení.

Metronome festival Prague

HISTORIE FESTIVALU

Od prvního ročníku, který se uskutečnil v roce 2016, přivezl Metronome Festival do Prahy zahraniční hvězdy jako jsou Sting, Kasabian, Gus Gus, The Chemical Brothers, Crystal Fighters, Faithless DJ set, Iggy Pop, John Cale, Massive Attack, Foals, The Kooks, David Byrne, Ella Eyre, The Pretty Things, Young Fathers, Walk of the Earth, DJ Solomun a další.
Z tuzemských jmen festivalové publikum potěšili Tata Bojs, David Koller, Monkey Business, JAR, Barbora Poláková, Ivan Král & Jiří Suchý, Richard Müller, Lenny, nebo Mydy Rabycad a mnoho dalších.

Metronome festival Prague

„Kromě velkých zahraničních hvězd naše dramaturgie pečlivě vybírá i domácí interprety, kteří zpravidla nabídnou jedinečný program připravený speciálně pro Metronome Festival Prague.“

MINULÝ ROČNÍK

V červnu 2018 proběhl v areálu pražského Výstaviště již třetí ročník mezinárodní hudební akce Metronome Festival Prague. Vedle hvězdných The Chemical Brothers a Massive Attack zazářili David Byrne, Tom Odell, John Cale, nebo Tata Bojs, Sexy Dancers a mnoho dalších.

Metronome festival Prague

Vstupenky

Aktuální nabídka zvýhodněných vstupenek platí pouze do 11.11. Od 12.11. budou v prodeji vstupenky: ke STÁNÍ za 1 790 Kč, vstupenky k SEZENÍ za 2 490 Kč, VIP STÁNÍ za 3 990 Kč, VIP SEZENÍ za 4 990 Kč, Junior lístek pro děti ve věku 12-17 let za 1 290 Kč, ZTP a ZTP/P lístek za 1 290 Kč. Děti do 11 let mají vstup zdarma.
Oficiální stránka festivalu