19 —— 20    6    2020

DANNY HOWARD [UK]

Sobota 0:00 MOON STAGE

Moderátor, producent, influencer a všestranný mistr elektronické hudby: vítejte ve světě Dannyho Howarda. Ve svém pořadu na BBC Radio 1 oslovuje už pět let každou sobotu více než milion posluchačů společně s Petem Tongem a Annie Mac. Pro svoji dokonalou znalost současné elektronické scény je považován za světového ambasadora taneční hudby. Uznání získal od takových velkých jmen, jakými jsou Calvin Harris, Eric Prydz, Dusky nebo Nic Fanciulli.

„Vždy jsem chtěl být tím, kdo udává směr, a pomáhat tak formovat britskou taneční scénu v celosvětovém měřítku,“ říká Danny.

V době, kdy svou kariéru v rádiu začínal, byla taneční hudba dominantou převážně komerčních hudebních žebříčků. Danny Howard se snažil nové tváře hledat ve vodách undergroundu a následně dostat ty, kteří si to zasloužili, do povědomí posluchačů díky svým show v rádiu, na britské BBC 1 a americké Sirius XM. Momentálně však pracuje hlavně na tom, aby vyšel z povědomí fanoušků jako “pouhý” DJ a rozjíždí své vlastní projekty z pozice producenta.