21 —— 22    6    2019
TRAVIS O’NEILL & IRONKAP

TRAVIS O’NEILL & IRONKAP [CZ]

Pátek 21:15 JAMESON BLACK BARREL BAR
TRAVIS O’NEILL & IRONKAP

Travis O’Neill

Je zpěvák a skladatel z County Sligo z Irska, usazený trvale v České republice, který je známý také jako frontman Pipes and Pints a z uskupení Blackpes nebo z koncertování se svojí doprovodnou kapelou His Cardinal Sins. Jeho umění a storytelling došlo z irské farmy až na stage před 100 000 lidí. Je inspirován lidmi jako Hank Williams, Johnny Cash, Christy Moore, Dylan, The Dubliners, Black Flag, The Clash, Townes Van Zandt, hrál od blešáků až po festivaly po celé Evropě.

IronKap

Český rapper, člen uskupení Marpo a TroubleGang. Jeho diskografie tvoří 5 sólo desek a jedno společné TroubleGang Album. Spolupracoval s největšími jmény domácí i světové scény. Letos vydal svou pátou studiovou desku Nemesis 2, kde se objevili RZA, Marpo, Separ, Kali, Dame, Vladimir 518, Čis-T Mike Trafik, DJ Wich, Madskill a mnoho dalších. Společně s Troublegangem odehrál největší rapové koncerty v historii československé scény a v roce 2018 spolu s Marpem vyprodal TG O2 arenu.

IronKap s Travisem v loňském roce založili projekt The Low Dead, který měl premiéru na pražských oslavách Tour Sv. Patrika s Jamesonem letos v březnu a na Metronome Festivalu dají i několik společných písní.