19 —— 20    6    2020

CASHLESS

Refundační formulář je dostupný  ZDE.

Ti, kteří si založili již před festivalem účet, je refundační formulář k dispozici na webové stránce https://metronome.simply-x.com pod heslem/v sekci „Vrácení zůstatku“.

O vrácení zůstatku na cashless náramku požádejte do 31. 8. 2019.
Zůstatek Vám bude vrácen do 14 dnů po obdržení žádosti o jeho vrácení. Pokud zůstatek neobdržíte do 15 pracovních dnů od odeslání žádosti, kontaktujte zákaznický servis na e-mailové adrese [email protected] . Do předmětu e-mailu prosím uveďte „Vrácení zůstatku“.

Vrácení zůstatku na české účty je bez poplatku. U zahraničních účtů budeme účtovat maximálně výši bankovních poplatků. Máte-li proto možnost, zadejte prosíme účet vedený v ČR. Pokud zadáte Váš bankovní účet chybně a v této souvislosti vznikne povinnost hradit poplatky za převod zůstatku, budou tyto dodatečné poplatky odečtené z vypláceného zůstatku. Vyplňujte proto číslo bankovního účtu pečlivě, děkujeme.

Zákaznická podpora na [email protected]

 

Připravte se na festival a dobijte si účet dopředu z pohodlí domova. Založte si online účet a získejte bonus 100 Kč na Metronome Festival Prague s kartou Mastercard. Registrační formulář ZDE

Bezhotovostní platby (cashless) fungují podobným způsobem jako kreditní karty. Váš festivalový náramek Vám bude sloužit jako digitální peněženka k nákupům na festivalu, a to pouhým přiložením vašeho náramku k platebnímu terminálu. Na čip se nahrají peníze, které jste na ně vložili. Dobití je možné provést na Cashless Top Up stáncích v areálu nebo online. Vše zdarma a bez refundačních poplatků (vyjma zahraničních účtů, kde je stržen bankovní poplatek za převod).


FAQ – bezhotovostní placení na Metronome festivalu

 1. Dá se na festivalu platit pouze bezhotovostně?
  Ano. Veškeré stánky a bary v areálu festivalu akceptují pouze bezhotovostní platby, které lze provést za pomocí speciálního RFID náramku a na vybraných místech (která budou označena) rovněž platební kartami. Díky partnerovi Mastercard je možné u vybraných barů a stánků platit kartou. V areálu festivalu však budou umístěna tzv. „Cashless Top-Up“ místa, tedy nabíjecí/dobíjecí stanice, kde bude možné platit kreditní či debetní kartou, či provádět platby v hotovosti.

 

 1. Jak a kde si mohu vytvořit svůj online účet pro dobíjení kreditu na RFID náramku a k čemu tento účet slouží?
  Založit si online účet pro dobíjení kreditu na náramku můžete před zahájením festivalu, v průběhu festivalu nebo po jeho skončení, a to registrací na webové stránce https://metronome.simply-x.com zadáním své platné emailové adresy a zvolením hesla. Za pomocí vytvořeného online účtu pro dobíjení náramku si můžete například:
 • nabít před zahájením festivalu nebo v jeho průběhu kredit na festivalový RFID náramek bez nutnosti návštěvy nabíjecí/dobíjecí stanice,
 • získat přehled o čerpání nabitého kreditu
 • požádat o vrácení nevyčerpaného zůstatku na Vašem RFID náramku po skončení festivalu
 • požádat o zablokování RFID náramku v případě jeho ztráty nebo odcizení.

 

 1. Kde a jak si mohu nabít kredit na svůj na svůj RFID náramek?

Před festivalem
Před festivalem si zaregistrujte svůj RFID náramek online a nahrajte na něj svůj kredit ve Vámi stanovené výši. Kredit můžete průběžně online dobíjet přes webové stránky https://metronome.simply-x.com

Během festivalu
Na místě
Na festivalu lze bezhotovostní náramek nabít na „Cashless Top-Up“ místech pomocí hotovosti nebo kreditní / debetní karty.
Na webu
Svůj náramek si můžete kdykoliv dobít přes webové stránky https://metronome.simply-x.com Pro tento účel je třeba provést registraci Vašeho RFID náramku na webovém portálu a jeho propojení s online účtem. Jakmile je nabitá částka nahrána přes přes webový portál, stačí pro její automatické připsání na náramek pouhý kontakt s infokioskem. Infokiosky najdete ve všech místech označených Cashless Top Up a ve stanu, kde probíhá výměna vstupenek.

 

 1. Mohu převést kredit ze svého náramku na jiný náramek?
  Ne, bohužel není možné převádět kredit z jednoho RFID náramku na druhý. Nevyčerpaný kredit Vám bude nicméně po zažádání bez poplatku vrácen v souladu s refundačními podmínkami uvedenými v našich obchodních podmínkách.

 

 1. Mohu zaplatit s kamarádem něco společně / napůl?
  Ne, sdílená platba bohužel není možná. Pro zaplacení jednoho nákupu lze použít pouze jeden RFID náramek.

 

 1. Jakým způsobem získám svůj RFID náramek?
  Každý návštěvník obdrží svůj RFID náramek při kontrole vstupenek u vstupu do areálu festivalu.  

 

 1. Existuje minimální či maximální částka pro nabití kreditu na RFID náramku?
  Na RFID náramek si můžete nabít libovolnou částku (ve stokorunách či tisícikorunách, tedy např. 50,- Kč, 200,- Kč, 1000,- Kč atp.), avšak v minimální výši pro jedno dobití 50,- Kč. Maximální výše zůstatku na RFID náramku je 10.000,- Kč.

 

 1. Dostanu po každém nabití RFID náramku nějaké potvrzení o navýšení kreditu?
  Webové stránky
  Po nabití kreditu na náramek přes webové stránky obdržíte potvrzení o nabití RFID náramku na Vámi uvedený e-mail. Na webu máte dále k dispozici přehled Vámi uskutečněných transakcí.
  „Top-up“ místa
  Při dobíjení RFID náramku v „Cashless Top-Up“ místech v areálu festivalu vždy obdržíte vytištěnou účtenku (potvrzující nabití kreditu).

 

 1. Jakým způsobem probíhá platba na stánku či baru?

1. Vyberete, resp. objednáte si položku.

2. Vyčkáte, až se částka za položku zobrazí na čtečce RFID náramků.

3. Přiložíte Váš RFID náramek ke čtečce a vyčkáte, až se na obrazovce zobrazí oznámení „Platba proběhla úspěšně“. Na obrazovce dále uvidíte aktuální zůstatek na Vašem RFID náramku.

 1. Potřebuji PIN pro platby a/nebo se musím někam zaregistrovat?
  Ne. Pro placení na festivalu potřebujete pouze svůj RFID náramek s nabitým kreditem. Registrace RFID náramku sice není povinná, ale vřele ji doporučujeme. Pro více informací, jaké výhody přináší registrovaný RFID náramek, resp. založený online účet, viz Jak a kde si mohu vytvořit svůj online účet pro dobíjení kreditu na náramku a k čemu tento účet slouží?

 

 1. Záloha na kelímek se odečte z náramku a pak zase na ní načte?
  Ano. Jakmile kelímek na určených místech vrátíte, záloha za něj zaplacená Vám bude vrácena zpět na kredit na Vašem RFID náramku apod. 
 2. Objednal(a) jsem si položku, kterou obsluha již zadala do pokladny, ale nedisponuji dostatečným kreditem na svém RFID náramku – co teď?
  Požádejte jednoho z Vašich přátel, zda by za Vás v takovém případě mohl položku uhradit za pomocí svého RFID náramku;
  NEBO
  Požádejte o storno objednávky. Přes webovou stránku či na „Cashless Top-Up“ místech si pak můžete na svůj RFID náramek dobít další kredit. Pro bližší informace k dobíjení náramku viz Kde a jak si mohu nahrát kredit na svůj na svůj RFID náramek?
 3. Co se stane, když svůj RFID náramek ztratím nebo mi ho někdo odcizí?
  Neprodleně informujte pracovníka zákaznického servisu festivalu, který najdete na každém „Cashless Top-Up“ místě , a sdělte mu tuto skutečnost.
  Pokud máte založený online účet, sdělte mu své uživatelské jméno a veškeré další údaje, které jsou potřebné pro zablokování Vašeho původního RFID náramku.
  Pokud nemáte založený online účet, nový náramek Vám bude vydán na základě ověření přes Vaši vstupenku a kontrolní dotaz na skutečnosti, které pomohou ověřit užívání původního náramku. Vstupenku proto po vstupu do areálu festivalu nevyhazujte, uschovejte si ji a mějte ji k dispozici po celou dobu trvání festivalu.
  Pracovník zákaznického servisu Vám v obou případech vydá nový náhradní RFID náramek.
  Mějte proto Váš RFID náramek během celého festivalu dobře upevněný na zápěstí a dávejte si na něj pozor.
  Náhradní RFID náramek je buď možné propojit s Vaším původním online účtem, nebo bude potřeba vytvořit účet nový. Podle toho jej bude potřeba dobít kreditem, či nikoliv. S tímto Vám na místě poradí pracovník zákaznického servisu.
  Bližší informace naleznete v obchodních podmínkách pro používání festivalových RFID náramků pro bezhotovostní placení na Metronome festivalu, které jsou k dispozici na www.metronomefestival.cz/cashless.
 4. Festival skončil, jak dostat zbývající zůstatek z RFID náramku zpět. Jak na to?
  Pro vrácení peněz je potřeba založit si online účet, pokud jste tak již neučinil(a) před či v průběhu konání festivalu, a požádat o vrácení zůstatku na RFID náramku za pomocí refundačního formuláře. Refundační formulář naleznete na webové stránce https://metronome.simply-x.com pod heslem/v sekci „Vrácení zůstatku“. (Pro bližší informace o založení online účtu viz Jak a kde si mohu vytvořit svůj online účet pro dobíjení kreditu na náramku a k čemu tento účet slouží?)
  Vrácení zůstatku na české účty je bez poplatku. U zahraničních účtů budeme účtovat maximálně výši bankovních poplatků. Máte-li proto možnost, zadejte prosíme účet vedený v ČR. Pokud zadáte Váš bankovní účet chybně a v této souvislosti vznikne povinnost hradit poplatky za převod zůstatku, budou tyto dodatečné poplatky odečtené z vypláceného zůstatku. Vyplňujte proto číslo bankovního účtu pečlivě, děkujeme.

 O vrácení zůstatku na RFID náramku požádejte do 31. 8. 2019.
Zůstatek Vám bude vrácen do 14 dnů po obdržení žádosti o jeho vrácení. Pokud zůstatek neobdržíte do 15 pracovních dnů od odeslání žádosti, kontaktujte zákaznický servis na e-mailové adrese [email protected] . Do předmětu e-mailu prosím uveďte „Vrácení zůstatku“.

Další informace naleznete v obchodních podmínkách pro používání festivalových RFID náramků pro bezhotovostní placení na Metronome Festivalu, které jsou k dispozici na www.metronomefestival.cz/cashless

 1. Chtěl(a) bych si zůstatek na náramku ponechat pro příští ročník festivalu – je to vůbec možné?
  Ne, není možné si nechat zůstatek na RFID náramku pro jeho použití na příštím ročníku festivalu. Požádejte si proto o vrácení zůstatku. Pro bližší informace viz Festival skončil a chtěl(a) bych dostat zbývající zůstatek z RFID náramku zpět. Jak na to?
 2. Na koho se mohu obrátit v případě problémů?
  Během festivalu jsme Vám k dispozici na clearing pointu v každém Cashless Top Up pointu, který je otevřen nepřetržitě. Před a po skončení festivalu nás můžete kontaktovat na adrese [email protected]
 3. Jak mohu získat bonus 100 Kč od společnosti Mastercard?
  Nabídka platí pro prvních 5.000 návštěvníků, kteří si nabijí svůj účet kartou Mastercard. Účet je možné nabít před festivalem (viz bod 3) nebo na festivalu v „Cashless Top-Up“ místech (pokud nebude vyčerpáno před festivalem). Při splnění těchto podmínek Vám bude na Váš festivalový účet nahrán bonus 100 Kč. Každému návštěvníkovi bude tento bonus připočten pouze jednou při prvním dobíjení.

 

Všeobecné obchodní podmínky ke stažení ZDE.