21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
DO VÁNOC ROZDÁME 200 HUDEBNÍCH DÁRKŮ!

DO VÁNOC ROZDÁME 200 HUDEBNÍCH DÁRKŮ!

Vánoce se blíží, a proto jsme se i my rozhodli vás obdarovat. Od středy 28. listopadu až do neděle 16. prosince rozdáme hned 200 hudebních dárků. Stačí si jen v daném termínu zakoupit vstupenku na Metronome Festival Prague 2019, konaný ve dnech 21. a 22. června 2019, a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Ke každé 10. zakoupené vstupence v období od 28. listopadu do 16. prosince přidáváme vánoční dárek!

A na co se můžete těšit? Připravili jsme pro vás hodnotné ceny jako gramofon Pro-Ject, speaker Bang & Olufsen, reprobedny AQ, LP desky Morcheeba a Kraftwerk od Bontonland, příslušenství k mobilním telefonům od Easyco, sluchátka Buxton a Sencor nebo předplatné časopisů Forbes, Muzikus, Esquire nebo Harpers Bazaar a celou řadu dalších zajímavých cen.

Navíc, vedle klasických vstupenek jako je stání, sezení, VIP stání a VIP sezení, jsme připravili i speciální balíček doplněný o LP hvězd ročníku 2019, Morcheeby a Kratfwerk.

Darujete tak koupí vstupenky nejen jedinečný hudební zážitek, ale i další skvělý dárek pro co nejlepší vychutnání své oblíbené hudby. Sledujte náš Facebook, ať vám nic neunikne. Výherce bude informován e-mailem zadaným během nákupu vstupenek, a to nejpozději 21. prosince. Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

VSTUPENKY NYNÍ K PRODEJI!