19 —— 20    6    2020
Zpět na novinky
JEŠTĚ VÍCE KOMFORTU SE SEZENÍM PRO VŠECHNY A JEDNODENNÍ VIP VSTUPENKY

JEŠTĚ VÍCE KOMFORTU SE SEZENÍM PRO VŠECHNY A JEDNODENNÍ VIP VSTUPENKY

Zažít výhled z tribuny se standardní vstupenkou? Letos na Metronome Prague skutečností! Novinkou pátého ročníku bude jedna tribuna vyhrazená právě pro jejich držitele. Cítit se jako v bavlnce s exkluzivním výhledem tak bude mít příležitost každý, kdo si stihne chytit své místo.

Tuto možnost nabízíme jako alternativu loňských vstupenek na sezení, které sice neumožňovaly vstup do VIP zázemí, ale zaručovaly přístup právě na tribunu. Letos jsme se rozhodli ji zpřístupnit všem, kteří opravdu budou chtít užít si své oblíbené hvězdy s jedinečným výhledem.

Nadstandardem VIP vstupenek zůstává vlastní bar s rozšířenou nabídkou, pohodlné zázemí a top místa na stání na střeše Křižíkova pavilonu B s nejlepším výhledem na Metronome stage a areál festivalu. Další speciální služby pro účastníky jsou v podobě vybavených barů, komfortního hygienického zázemí a pro rodiny je také připravený dětský koutek s aktivitami pro děti a odborným dohledem. Chcete si užít VIP výhody, ale chystáte se jen na jeden den? Tak přesně pro vás spouštíme prodej VIP jednodenních vstupenek na pátek nebo sobotu za 2 690 Kč!