19 —— 20    6    2020
Zpět na novinky
MÁME PRVNÍ ČESKO – SLOVENSKÉ KAPELY: KHOIBA A THE ILLS!

MÁME PRVNÍ ČESKO – SLOVENSKÉ KAPELY: KHOIBA A THE ILLS!

Po sérii zahraničních kapel, které jsme oznámili v minulých týdnech, představujeme nyní i první českou a slovenskou kapelu, které k nám navíc obě dorazí s novými deskami. Je tak opravdu na co se těšit!

A teď už k samotným jménům. Tou českou je kapela Khoiba, představitel českého indie popu, která aktuálně slaví svůj comeback a v jeho oslavách bude pokračovat právě i na Metronome Festivalu. Na jaře ji navíc čeká vydání nového CD, a tak návštěvníci festivalu budou mezi prvními, kteří uslyší nové písničky naživo.

Slovensko bude reprezentovat stále populárnější seskupení The Ills, které staví svoji instrumentální hudbu na hutném zvuku kytar a podmanivé rytmice. Kapela je navíc známá nejen u nás či na Slovensku, ale prakticky po celé Evropě. The Ills navíc vydávají nové album již v únoru 2019, takže jejich vystoupení slibuje jedinečný hudební zážitek.

S představením nových hostů, Khoiby a The Ills, nabírá Metronome Festival Prague další rozměr a ve dnech 21. a 22. června 2019 si jej rozhodně nenechte ujít! Zároveň jsou stále k dispozici zvýhodněné vstupenky ve vánoční edici, kdy každá 10. zakoupená vstupenka bude doplněna o hodnotný dárek a k dostání jsou i speciální balíčky vstupenek s LP deskami.