21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
NA METRONOME OTEVŘEME TÉMA BUDOUCNOSTI VZDĚLÁVÁNÍ

NA METRONOME OTEVŘEME TÉMA BUDOUCNOSTI VZDĚLÁVÁNÍ

Čtvrtý ročník Metronome Festivalu Prague nabídne, stejně jako každý rok, i mimohudební přesahy. Letošním hlavním nehudebním tématem doprovodného programu festivalu, jehož největšími hvězdami budou Liam Gallagher, Kraftwerk, Primal Scream či Morcheeba, bude vzdělávání a jeho budoucnost.

Na doprovodný program narazíte přímo u hlavního vstupu festivalového areálu, tento prostor plný zeleně zároveň poslouží jako místo k odpočinku. Vznikne zde pomyslné náměstí Metronome Square, na němž se návštěvníci setkají právě nad tématem vzdělávání v pojetí, které vtáhne doslova každého.

V připravených stanech budou čekat zábavné zážitky a inspirace z oboru vzdělávání a vědy. Nabídneme možnost zúčastnit se vědeckých pokusů a demonstrací, podívat se na zapojení robotiky do běžného života, vyzkoušet si virtuální realitu nebo se dozvědět novinky z oblasti technologií zaměřených na počítačové hry, kybernetiku, smart city, implementaci inteligentních technologií do vzdělávání a dojde i na jejich využití v hudbě. Návštěvníci budou moci diskutovat s mladými českými vědci i předními experty, jako jsou Bob Kartous, Tomáš Sedláček nebo Jan Lukačevič. To si nesmíte nechat ujít!

Pro držitele karet ITIC (pedagogy) je připravena speciální edice VIP vstupenek za cenu standardních. Metronome Festival spouští speciální akci právě 28. března, kdy si na výročí narození Jana Amose Komenského připomínáme český Den učitelů. Akce potrvá až do 14. dubna a na zvýhodněné vstupné se mohou těšit také studenti s ISIC kartami.

Vstupenky jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu na www.metronomefestival.cz

VSTUPENKY NYNÍ K PRODEJI!