19 —— 20    6    2020
Zpět na novinky

NOVÉ HVĚZDY, KONCERT ČESKÝCH ZPĚVAČEK A PROGRAM PO DNECH

Dalšími zahraničními hvězdami budou němečtí Digitalism, kteří patří už od roku 2004 k největším hvězdám vlny new rave a kromě vlastní tvorby mají na kontě řadu vynikajících remixů, a Danny Howard, nejen britský klubový DJ světového jména, ale také jedna z hvězd legendární rozhlasové stanice BBC Radio 1. Kromě nich vystoupí izraelská zpěvačka a raperka Noga Erez nebo německá dvojice na pomezí elektroniky a world music Ätna. 

Tak jako v minulých letech i letos pro vás máme unikátní koncert, připravený pouze pro tuto příležitost. Tentokrát půjde o komponovaný koncert vybraných českých zpěvaček několika žánrů. Volba letos padla na výrazné ženské zpěvačky a hudebnice, které se setkají v rámci unikátního koncertu. Jeho uskutečněním prezentujeme nejen mimořádně pestrou ženskou hudební scénu, ale také mezi prvními slavíme třicáté výročí nástupu demokracie v České republice. V rámci koncertu zazpívá Lenka FilipováMonika NačevaBára PolákováEmma SmetanaŽofie Dařbujánová a Never Sol.

Máme pro vás taky dlouho očekávaný program po dnech a vzhledem k velkému zájmu, dneškem začíná také prodej limitovaného počtu jednodenních vstupenek. Ulovte si svou vstupenku ještě dnes! Kompletní informace ke vstupenkám ZDE.