21 —— 22    6    2019

O nás

Metronome Festival Prague buduje svoji image na unikátním konceptu, oslovujícím široké spektrum fanoušků, kteří jsou jeho nedílnou součástí. Rok co rok přiváží do Prahy hvězdy světových jmen, všech žánrů, v různých neobvyklých formacích, s programem výročních turné, ale láká i na comebacky kapel, ve které jsme již nedoufali.

Fanoušci a milovníci kvalitní hudby tak měli v tříleté historii festivalu možnost setkat se s takovými jmény, jako jsou Sting, Iggy Pop, Massive Attack, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, nebo David Byrne. Zpětnou vazbou budiž rostoucí tendence návštěvnosti, kdy loňskou jedinečnou příležitost „být u toho“ využilo na 18.000 návštěvníků!

A letos míří festival ještě výše, neboť nevidět na vlastní oči a neslyšet na vlastní uši hvězdy, jako je Morcheeba, Kraftwerk, Primal Scream, či nechat si ujít premiérový koncert Liama Gallaghera, by byla velká škoda… Nemyslíte? Kdo je fanouškem domácí scény, bude potěšen Pražským výběrem, který se svými hosty představí upravený repertoár, nebo odměněn comebackovým koncertem skupiny Khoiba.

Nejen chvilku oddechu, ale i něco nového přinesou letošní doprovodné programy, které se ponesou v duchu vzdělávání a inovací.

Bude to opět velká jízda, u které nesmíš chybět. Na začátku léta, se v Praze uskuteční setkání hvězd, v neopakovatelné atmosféře otevřené scény, v kulisách historické Prahy a s kombinací hudebních stylů, které jen tak nenajdeš.
Přijď oslavit letní slunovrat na Metronome Festival Prague 2019.
Ve dnech 21. a 22. června na Výstavišti Praha Holešovice.

VÝROČNÍ ZPRÁVY PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ

Ke stažení: 201620172018