19 —— 20    6    2020
Zpět na novinky
INTERPRETI JEDNOTLIVÝCH DNŮ

INTERPRETI JEDNOTLIVÝCH DNŮ

U příležitosti spuštění jednodenních vstupenek prozrazujeme prozatím ohlášené interprety jednotlivých dnů. První limitovaná vlna vstupenek na pátek nebo sobotu je za 1280 Kč. Kdo kdy zahraje?

Headlinerem pátku bude americká hudební hvězda Beck, připojí se k němu česká přední kapela Tatabojs a popoví snílci Still Corners. Dále zahrají Bratři a FVLCRVM. V sobotu se můžete kromě britského elektronického dua Underworld těšit na rapové šílneství, které zajistí Skepta a Addict by NobodyListen, Hugo Toxxx a alyona alyona a na českou hudební scénu v podání Moimir Papalescu & The Nihilists, Bereniky Kohoutové, Kafka Band, Lenny a Tomáše Kluse.

PÁTEK 19.6. 2020

SOBOTA 20.6.2020

Nemůžete se rozhodnout? To naprosto chápeme, omezené množství druhé vlny dvoudenních lístků je stále k dispozici za cenu 1890 Kč ZDE. I letos nabízíme různé druhy vstupenek, včetně vstupenek pro náročné se vstupem do VIP zóny s vlastním barem, pohodlným zázemím a dostatkem míst k sezení. Další jména zajímavých pozvaných kapel oznámíme i již brzy. Proto využijte této příležitosti a kupte si své vstupenky za zvýhodněnou cenu již teď!