21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
POŘIĎTE SI VSTUPENKY NA METRONOME VČAS

POŘIĎTE SI VSTUPENKY NA METRONOME VČAS

Už jen do pondělí 21. ledna máte možnost koupit si vstupenky na 4. ročník Metronome Festivalu za tu nejlepší cenu, ve speciální zvýhodněné edici. Od úterý 22. ledna se cena navyšuje.

Vstupenky zakoupíte jak v elektronické verzi na našich stránkách www.metronomefestival.cz, tak nově i tištěné a také elektronické v předprodejní síti Ticketportal.

 

  • Kromě zvýhodněných cen aktuální edice vstupenek myslíme i na klienty České spořitelny a přidáváme do prodeje další vstupenky VIP stání, VIP sezení, stání a sezení se speciální 15% slevou, které jsou k dispozici až do pondělí.

 

  • Nezapomínáme ani na návštěvníky do 18 let, pro které jsme připravili stálou zvýhodněnou junior vstupenku, a ani na držitele průkazu ZTP a ZTP/P, kteří rovněž mohou získat dvoudenní vstupenku za stálou sníženou cenu.

 

  • Děti do 140 cm nebo nedovršených 12 let mají v doprovodu dospělých vstup zcela zdarma. Vstupenku obdrží na místě.

 

  • VIP vstupenky zahrnují vstup do VIP zóny s garantovanými top místy na tribuně při hlavní scéně, vlastní exkluzivní bar, pohodlné zázemí a služby za tribunou.

 

Pro všechny hudební příznivce máme ještě poslední vstupenky z limitované edice vstupenek s LP deskami. V nabídce tak jsou vstupenky VIP stání, VIP sezení, stání a sezení s LP Liam GallagherAs You Were a vstupenky stání a sezení 2LP Kraftwerk 3-D.

Těšíme se na vás!

VSTUPENKY NYNÍ K PRODEJI!