21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
FINÁLE SOUTĚŽE CZECHING RADIA WAVE VYVRCHOLÍ NA FESTIVALU METRONOME

FINÁLE SOUTĚŽE CZECHING RADIA WAVE VYVRCHOLÍ NA FESTIVALU METRONOME

Talentované hudební projekty z České republiky vystoupí na stejném podiu jako světové hvězdy Liam GallagherKraftwerkPrimal Scream nebo Morcheeba.

Jednou z letošních novinek Metronome festival Prague bude finálové klání hudebních projektů nominovaných do sedmého ročníku projektu Czeching Radia Wave. Návštěvníci se tak můžou těšit nejen na další zajímavý bod hudebního programu, ale také s touto novinkou přinášíme rozšíření areálu v podobě další velké noční scény. Posledním koncertem pod širým nebem tak program rozhodně nekončí, ale párty pokračuje dál až do rána!

V rámci Metronome festivalu proběhne finále projektu Czeching Radia Wave vůbec poprvé. Všichni nominovaní vystoupí v sobotu 22. června 2019 na akci Czeching Showcase scény Radia Wave. Festival tak kromě velkých jmen představí návštěvníkům i zajímavé menší projekty, mezi nimiž vybere vítěze mezinárodní porota.

Vstupenky jarní edice jsou k dispozici na stránkách festivalu Metronome, předprodejní síti Ticketportal.cz nebo na Festicket.

  • držitelé ISIC karty – 15% sleva
  • klienti České spořitelny – 15% sleva
  • návštěvníci do 18 let – zvýhodněná junior vstupenka za 1 290 Kč
  • držitelé průkazu ZTP a ZTP/P – dvoudenní vstupenka za sníženou cenu 1 290 Kč
  • děti do 140 cm nebo nedovršených 12 let – vstup zcela zdarma, vstupenku obdrží na místě
  • VIP vstupenky zahrnují vstup do VIP zóny s garantovanými top místy na tribuně při hlavní scéně, vlastní exkluzivní bar, pohodlné zázemí a další exkluzivní služby

VSTUPENKY NYNÍ K PRODEJI!