21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
PŘÍPITEK NA PŘÁTELSTVÍ

PŘÍPITEK NA PŘÁTELSTVÍ

Přátelství je vztah spojující dvě anebo více osob vyznačující se vzájemnou náklonností a porozuměním. Lidé v přátelském vztahu chtějí pro své přátele jen to nejlepší a touží trávit se svými kamarády co nejvíce času.

…my tohle víme už dávno ;), proto zveme na [email protected]!

Pozvěte přátele na drinky a užijte si společně s nimi nezapomenutelnou atmosféru!
Postarejte se o své přátele a zajistěte jim festivalový náramek nabitý 100 Kč na drinky. Každému, kdo si díky vašemu pozvání, koupí vstupenku na festival, připravíme takový náramek. Abychom si společně festival pořádně užili, tak za vaši starost o přátele se postaráme my zase o vás a doplníme 100 Kč na drinky na váš náramek, za každého kamaráda, který s vámi na koncerty dorazí! Náš exkluzivní program je důležitý, ale stejně důležité je, s kým si ho užijete.

Jak na to:

  • Pošlete nám na [email protected] e-mail se jmény a e-maily přátel, které jste na festival pozvali a oni si v období od teď – neděle 16. 6., 18:00 až do čtvrtka 20. 6. 2019 23:59 koupili libovolnou vstupenku na Metronome Festival Prague.
  • Každý ze zaslaných kamarádů dostane na svůj cashless náramek kredit 100 Kč na útratu. A samozřejmě i oni mohou dál zvát své přátele, kterým kredit nabijeme.
  • Navíc tomu kdo se o své kamarády postaral nabijeme 100 kč za každého z kamarádů.
  • Vy se příští víkend zastavte v areálu festivalu i se svými přáteli (společně, nebo třeba každý zvlášť) na odbavovacím místě označeném nápisem Friends, kde se prokážete vytištěným e-mailem se seznamem přátel, který jste nám zaslal, nebo občanským průkazem. Po ověření platnosti vstupenek dostane každý z vašich přátel kupon v hodnotě 100 Kč a vy ve stejné hodnotě krát počet pozvaných kamarádů.
  • S kupony pak dojdetete na nabíjecí top-up místo v areálu viditelně označené nápisem Friends, a tam vám obsluha nabije kredit na váš náramek.
  • Pak si už si jen všichni spolu užíváte parádní festival!
  • PS: Navíc stále platí, že prvních 5000 návštěvníků, kteří si nabijí cashless účet kartou Mastercard, dostanou 100 Kč jako bonus.
  • PPS: Nemluvě o tom, že tisícátý z vás, kdo si dobije váš cashless účet, před festivalem se stane majitelem elektrické koloběžky Seat.