21 —— 22    6    2019

METRONOME STAGE

LENKA DUSILOVÁ [CZ]

17:00 - 18:00

MORCHEEBA [UK]

19:15 - 20:30

LIAM GALLAGHER [UK]

22:15 - 23:45

PROJEKCE KING SKATE [CZ]

13:45 - 15:00

JUNGLE [UK]

17:15 - 18:15

HLASY SVOBODY [CZ]

20:00 - 21:15

KRAFTWERK [DE]

23:00 - 00:30

ČT PARK STAGE

KATARZIA [SK]

16:00 - 17:00

BAND OF SKULLS [UK]

18:00 - 19:00

PRAŽSKÝ VÝBĚR [CZ]

20:45 - 22:00

BLACKWAVE. [BE]

16:00 - 17:00

ANNA CALVI [UK]

18:30 - 19:45

PRIMAL SCREAM [UK]

21:30 - 22:45

MOON STAGE

U-PRAG [CZ]

16:00 - 17:00

ÄTNA [DE]

18:00 - 19:00

KAMP! [PL]

20:30 - 21:30

DANNY HOWARD [UK]

00:00 - 02:00

DJ DAN COOLEY [CZ]

02:00 - 03:45

CULTURE PIZZA [CZ]

03:45 - 05:00

Ille [CZ]

14:45 - 15:45

DIE ALTEN MASCHINEN [CZ]

16:15 - 17:15

OHM SQUARE [CZ]

19:00 - 20:00

NOGA EREZ [IL]

21:15 - 22:15

DIGITALISM (DJ SET) [DE]

00:45 - 02:45

LAST ROBOTS [PL]

02:45 - 05:30

RADIO WAVE NEW STAGE

JOHN WOLFHOOKER [CZ]

15:30 - 16:30

THE ILLS [SK]

17:30 - 18:30

LAZER VIKING [CZ]

19:15 - 20:15

KHOIBA [CZ]

21:30 - 22:30

LAURAN HIBBERD [UK]

00:00 - 01:00

MANON MEURT [CZ]

01:45 - 02:45

NYLON JAIL [CZ]

14:45 - 15:30

MARGO [CZ]

16:00 - 16:45

MARKET [CZ]

17:15 - 18:00

VIAH [CZ]

18:45 - 19:30

BRANKO'S BRIDGE [CZ]

20:15 - 21:00

FLOEX & TOM HODGE [CZ]

22:00 - 23:00

WWW [CZ]

00:30 - 01:30

REYKJAVÍKURDÆTUR [IS]

02:00 - 03:00

PLANETARIUM STAGE

BÁRA ZMEKOVÁ [CZ]

19:30 - 20:30

DNÉ [CZ]

22:30 - 23:30

JAMESON BLACK BARREL BAR

TYGROO [CZ]

15:45 - 17:00

SEVENTH PASSION [CZ]

18:00 - 19:15

COOL DJ SCHOOL [CZ]

14:30 - 16:15

ZOE HAYTER [CZ]

19:00 - 20:00

THE WILD ROOTS [CZ]

21:15 - 22:00

SAKU [CZ]

00:30 - 02:30

ZÓNA TVOJE KRÁLOVSTVÍ

THOMIQ [CZ]

14:15 - 15:45

NAMAAS [CZ]

20:30 - 21:30

DENIS WEISZ [CZ]

23:45 - 02:00

TOM HART [CZ]

13:45 - 14:45

MALALATA DJS [CZ]

16:15 - 02:30

METRONOME STAGEM S

ČT PARK STAGEČ P S

MOON STAGEM S

RADIO WAVE NEW STAGER W N S

PLANETARIUM STAGEP S

JAMESON BLACK BARREL BARJ B B B

ZÓNA TVOJE KRÁLOVSTVÍZ T K

METRONOME STAGEM S

ČT PARK STAGEČ P S

MOON STAGEM S

RADIO WAVE NEW STAGER W N S

PLANETARIUM STAGEP S

JAMESON BLACK BARREL BARJ B B B

ZÓNA TVOJE KRÁLOVSTVÍZ T K

LENKA DUSILOVÁ [CZ]

17:00 - 18:00

LIAM GALLAGHER [UK]

22:15 - 23:45

MORCHEEBA [UK]

19:15 - 20:30

BAND OF SKULLS [UK]

18:00 - 19:00

KATARZIA [SK]

16:00 - 17:00

PRAŽSKÝ VÝBĚR [CZ]

20:45 - 22:00

CULTURE PIZZA [CZ]

03:45 - 05:00

DJ DAN COOLEY [CZ]

02:00 - 03:45

U-PRAG [CZ]

16:00 - 17:00

ÄTNA [DE]

18:00 - 19:00

DANNY HOWARD [UK]

00:00 - 02:00

KAMP! [PL]

20:30 - 21:30

JOHN WOLFHOOKER [CZ]

15:30 - 16:30

LAZER VIKING [CZ]

19:15 - 20:15

MANON MEURT [CZ]

01:45 - 02:45

LAURAN HIBBERD [UK]

00:00 - 01:00

THE ILLS [SK]

17:30 - 18:30

KHOIBA [CZ]

21:30 - 22:30

DNÉ [CZ]

22:30 - 23:30

BÁRA ZMEKOVÁ [CZ]

19:30 - 20:30

SEVENTH PASSION [CZ]

18:00 - 19:15

TYGROO [CZ]

15:45 - 17:00

DENIS WEISZ [CZ]

23:45 - 02:00

NAMAAS [CZ]

20:30 - 21:30

THOMIQ [CZ]

14:15 - 15:45

MICROSLEEP [CZ]

14:15 - 02:00

PROJEKCE KING SKATE [CZ]

13:45 - 15:00

HLASY SVOBODY [CZ]

20:00 - 21:15

JUNGLE [UK]

17:15 - 18:15

KRAFTWERK [DE]

23:00 - 00:30

BLACKWAVE. [BE]

16:00 - 17:00

ANNA CALVI [UK]

18:30 - 19:45

PRIMAL SCREAM [UK]

21:30 - 22:45

Ille [CZ]

14:45 - 15:45

DIE ALTEN MASCHINEN [CZ]

16:15 - 17:15

LAST ROBOTS [PL]

02:45 - 05:30

NOGA EREZ [IL]

21:15 - 22:15

DIGITALISM (DJ SET) [DE]

00:45 - 02:45

OHM SQUARE [CZ]

19:00 - 20:00

VIAH [CZ]

18:45 - 19:30

NYLON JAIL [CZ]

14:45 - 15:30

MARGO [CZ]

16:00 - 16:45

BRANKO'S BRIDGE [CZ]

20:15 - 21:00

MARKET [CZ]

17:15 - 18:00

REYKJAVÍKURDÆTUR [IS]

02:00 - 03:00

FLOEX & TOM HODGE [CZ]

22:00 - 23:00

WWW [CZ]

00:30 - 01:30

SAKU [CZ]

00:30 - 02:30

THE WILD ROOTS [CZ]

21:15 - 22:00

ZOE HAYTER [CZ]

19:00 - 20:00

COOL DJ SCHOOL [CZ]

14:30 - 16:15

MALALATA DJS [CZ]

16:15 - 02:30

TOM HART [CZ]

13:45 - 14:45




Program festivalu vždy ve Vašem telefonu

Zašleme Vám celý program e-mailem.

COOL LINE-UP?

TAK NEPROMEŠKEJTE KOUPI ZVÝHODNĚNÝCH VSTUPENEK!