19 —— 20    6    2020
Zpět na novinky
SKEPTA & ADDICT OBSADÍ METRONOME

SKEPTA & ADDICT OBSADÍ METRONOME

Skeptu i Addict by NobodyListen uvedeme na pátém ročníku festivalu. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby v CZ/SK obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! Posledních pár vstupenek z první vlny lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 1 590 Kč nebo ve speciálním vánočním balení za zaváděcích 1 640 Kč.

KUPTE SI SVOU VSTUPENKU ZDE Skepta je ikonickou legendou londýnského garážového stylu grime a jejím nejvýraznějším tahounem. Šanci zažít jeho divokou show mají mimo jiné všichni, kteří se nedostali na jeho letošní vyprodaný koncert v pražském Forum Karlín. Nejen všem příznivcům tohoto žánru se chystá nezapomenutelný rave. Ten společně se Skeptou zprostředkuje Addict by NobodyListen, známý pořádáním svých eventů na neobvyklých místech, bookingem předních umělců a unikátními vizuály.

Skeptovo letošní album „Ignorance Is Bliss“ si vysloužilo velmi pozitivní reakce. Často se v nich opakovala mantra, že přináší typický londýnský zvuk, který je temný a náladový, stejně tak i drzý a inovativní. Skepta je nepřehlédnutelný element grime scény a její nejvýraznější tahoun, jehož koncerty se často zvrhnou v divoký mejdan. Deskou nazavuje na úspěch alba “Konnichiwa”, které kolem něj v roce 2016 strhlo dodnes trvající mánii.

Více o Skeptovi se dočtete ZDE, o konceptu Addict by NobodyListen ZDE.