21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
STÁNEK DRONPRO

STÁNEK DRONPRO

Na letošní Metronome Festival Prague přiletí drony. Vyzkoušejte si je na stánku DronPro.

Zaznamenali jste droní mánii, nebo vás zatím nechávala úplně chladnou? Přijďte si vyzkoušet, zda drony opravdu stojí za to. S profíky z DronPro si osaháte nejpopulárnějšími modely dronů DJI, zalétáte si s dronem Tello, a navíc můžete vyzvat na souboj kámoše v ultimátním dron race.

Mrňouse, nebo větší profi dron?
Důkladné osahání je víc než deset článků nebo videí z YouTube. Zastavte se mezi výstupy svých oblíbených kapel u stánku DronPro, kde vám parta nadšených mladých profíků ukáže aktuálně nejpopulárnější drony pro rekreační, poloprofesionální a profi využití.
Začneme mrňousem Ryze Tello, který je skvělý na trénink a droní závody. Pak se vrhneme na drony DJI Spark, Mavic a Phantom, které si oblíbili pro svou skladnost, variabilitu a chytré automatické režimy cestovatelé po celém světe.
Jako bonus vám ukážeme průmyslové drony pro komerční využití: Inspire 2, Matrice 600/S1000+ a křídlo pro zemědělce a lesníky jménem Parrot. Díky tomu si ujasníte, jestli jsou drony pro vás to pravé ořechové a do jakého segmentu a cenové relace se případně vrtnout. A možná přijde i kouzelník s létajícím robotem z ČVUT.

Droní závody
Rádi závodíte? Vyzkoušejte droní závod s mini drony Tello! Připravíme vám závodnickou dráhu a hned se můžete pustit do “nebeského” souboje s dalšími protivníky o ten nejlepší čas. Jako první se zaměříme na zaškolení a pak začneme závodit na jednoduché trati, kterou proletíte zhruba do minuty.

Proložte muziku a drinky parádním poletem
Zastavte se klidně jenom na pokec – seznámíme vás s nejnovějšími trendy z oboru, prolítneme drony a droní legislativu a přihodíme droní historky z každodenní praxe. Už se na vás těšíme!

Nestíháte, mrkněte na naše stránky DronPro.cz, kde na vás čeká svět dronů a souvisejících služeb pod jednou střechou.