19 —— 20    6    2020

Vánoce

Darujte léto už na Vánoce!

Ideální dárek na poslední chvíli – to jsou lístky na Metronome. Kupte je za super zaváděcí cenu a dejte je někomu pod stromeček! Pokud si přejete ke vstupence na mail zaslat voucher, který si vytisknete a pověsíte na stromeček, prosím napište nám na [email protected]

KOUPIT VSTUPENKU

Festival už oznámil dva headlinery – hudebního génia Becka a britskou elektronickou legendu Underworld! Zároveň v sobotu obsadí jednu z hlavních stage kultovní party Addict a legenda londýnského grime Skepta – a s ním Hugo Toxxx, Alyona Alyona a další přibývají každý den.

Potvrzeni jsou i čeští Tata Bojs, kteří probudí světelnou Křižíkovu fontánu, nebo britská skupina Still Corners. Dalšího hlavního headlinera oznámíme již za několik dní a bude to pecka!

Dvoudenní lístek za 1 840 Kč, VIP se skvělým výhledem a sezením na tribunách za 3 990 Kč a přijdou vám mailem klidně i na Štědrý den, stačí je vytisknout v nejbližším copy a dáte je pod stromeček.

Metronome je nejkomfortnější český festival – můžete si zde vybrat z více jak 500 druhů jídel, jako jediný má tribuny na sezení, kde můžete v pohodě popíjet a nasávat atmosféru. Má i luxusní hygienické zázemí, nesrovnatelně lepší než jiné festivaly.

Darujte k Vánocům pohodlí, komfort a mimořádný hudební zážitek za zaváděcí cenu! Objednejte hned a máte dárky z krku.