19 —— 20    6    2020

Vánoce

Darujte léto už na Vánoce!

Lístky na Metronome jsou krásný dárek, kupte je ve vánočním balení za výhodnou zaváděcí cenu a dejte je někomu pod stromeček!

Chcete, aby z vás známí měli druhé Vánoce? Ať už řešíte dárky včas, nebo potřebujete ideální dárek na poslední chvíli, nejlepším dárkem jsou vstupenky na festival Metronome.

Festival již oznámil prvního hlavního headlinera – je jím britská elektronická legenda Underworld, která slibuje show jaká ještě nikdy nikde nebyla. Potvrzeni jsou i čeští Tata Bojs, kteří probudí světelnou Křižíkovu fontánu, nebo britská skupina Still Corners. Další headlinery oznámíme již brzy a bude to pecka!

Metronome je nejkomfortnější český festival – můžete si zde vybrat z více jak 500 druhů jídel, jako jediný má tribuny na sezení, kde můžete v pohodě popíjet a nasávat atmosféru. Má i luxusní hygienické zázemí, nesrovnatelně lepší než jiné festivaly. Darujte k Vánocům pohodlí, komfort a mimořádný hudební zážitek za zaváděcí cenu!

A to vše v krásném vánočním balení, které si můžete pověsit na stromeček a my vám ho doručíme včas před Štědrým dnem! Rozesílka bude probíhat od 9. 12. a objednávky končí ve středu 18. 12. Tak neváhejte!