21 —— 22    6    2019

Vstupenky

‐ 20 06 2019
2 390 CZK
Nejlepší nabídka
NA MÍSTĚ
2 490 CZK
*Pořadatel má právo ceny změnit
Vyberte typ vstupenky
V prodeji také vstupenky junior za zvýhodněnou cenu! Děti do 140 cm, nebo v den festivalu nedovršených dvanácti let mají vstup zdarma. Dítě bez zakoupené vstupenky se nedostane do VIP zóny, nemá přístup do zóny k sezení nebo jiných zón, mimo zóny na stání (s výjimkou dětí v kočárku, menších v nosítkách nebo šátcích).

Ceny platí do 20. června 2019.

Součásti vstupenky do kempu je krátkodobý pronájem plochy 3x3m pro postavení 1 stanu. Kemp bude otevřen od čtvrtka 20. 6., 16 hod. do neděle 22. 6., 12 hod.
Při vstupu do kempu se musíte prokázat platnou dvoudenní vstupenkou nebo náramkem. V případě, že tak neučiníte, nebudete do areálu kempu vpuštění. Na držitele jednodenní vstupenky, se možnost ubytování v kempu nevztahuje.

Vstupenky také k dostání v síti Ticketportal , a Festicket .

Letošní ročník Metronome Festival Prague proběhne bezhotovostně (cashless). Platební systém nabízí bezpečné placení na festivalu, kratší fronty nebo rychlejší odbavení.

V případě zájmu o nákup většího počtu vstupenek nás kontaktujte na [email protected]. U hromadných objednávek je možná fakturace.
Děti do 140 cm, nebo v den festivalu nedovršených dvanácti let mají vstup zdarma. Dítě bez zakoupené vstupenky se nedostane do VIP zóny, nemá přístup do zóny k sezení nebo jiných zón, mimo zóny na stání (s výjimkou dětí v kočárku, menších v nosítkách nebo šátcích).

Aktuální ceny platí do 20. června.

Letošní ročník Metronome Festival Prague proběhne bezhotovostně (cashless). Platební systém nabízí bezpečné placení na festivalu, kratší fronty nebo rychlejší odbavení.
ISIC karta: 15% sleva na stání nebo sezení.

Při vstupu do areálu se musíte prokázat v den akce platnou kartou ISIC. V případě neplatnosti průkazu, budou vstupenky neplatné a nebudete vpuštěni do areálu.

Slevy se nesčítají. Slevu pro držitele ISIC tak nelze kombinovat se slevou pro klienty České spořitelny.

Na 1 kartu ISIC lze zakoupit pouze 1 zlevněnou vstupenku.

Ověřit ISIC kartuVIP VSTUPENKY

  • Vstup do VIP zóny s garantovanými top místy na tribuně při hlavní scéně
  • Vlastní exkluzivní bar
  • Pohodlné zázemí a služby za tribunou
DRUHY VSTUPENEK