21 —— 22    6    2019
Zpět na novinky
VYBRANÉ BARY

VYBRANÉ BARY

Jaké bary a vinařství se přesouvají na Metronome? Čekat na vás bude celkem 37 barů, výběr těch nejlepších níže:

BAR NEBE
Představujeme vám síť unikátních koktejl a music barů v srdci Prahy a teď se přesouvá na Metronome. Starat se o vás budou profesionální barmani s nabídkou více jak 100 výborných koktejlů. Kdo navštívil alespoň jeden z barů, ví, jaká jedinečná atmosféra dýchne na každého z vás. Václavské náměstí, Křemencova nebo třeba Celnice. Jména barů, kde vás hudba nenechá dlouho sedět a k tomu skvělé míchané drinky. 

VINAŘSTVÍ SPIELBERG
V překrásné krajině tradiční vinařské oblasti Kyjovska, jen pár minut jízdy z bitvy Tří císařů proslaveného Slavkova, najdete pod pásem Ždánického lesa půvabnou vinařskou obec Archlebov a na jejím samém začátku vinařství SPIELBERG.
O vína sklizená na vlastních vinicích o rozloze takřka 65 ha se tu stará s týmem zkušených vinohradníků sklepmistr pan ing. Ondřej Konečný. Vinařství také úzce spolupracuje s Mendelovou univerzitou v Brně a díky docentu Pavlouškovi procházejí vinařstvím k oboustranné spokojenosti kvalitní studenti oboru. Stáří vinic je různé, od mladých vinic dávajících svěží štíhlejší vína, až po vinice 40 let staré, z kterých vznikají hutná  extraktivní vína. Díky ekologickému pěstování révy a jejího zpracování využívající moderního systému řízeného kvašení, se daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě. Ta jsou proto určena především pro gastronomii a do vinoték, ovšem s některými řadami se můžete setkat i v běžné obchodní síti.

VÍNO KUBÍK
Ve Vinařství Kubík vyrábí a prodávají poctivá moravská jakostní a přívlastková vína. Vína, která ve Vás zanechají příjemný pocit a vytvoří dobrou náladu. Výrobě vína i vinici věnují mnoho péče a času. Jen tak vytvoří vína, za kterými se budete rádi vracet a která si rádi vychutnáte.
Zajišťují i zážitkové akce, exkurze, posezení u vína. Vinařství Kubík se nachází v největší vinařské obci České republiky Velké Bílovice. V bezprostředním okolí najdete krásnou krajinu i kilometry vinařských stezek.

NA BŘEHU RHÓNY
Vína pro vás vybírají přímo ve Francii tak, jako kdysi, než se jim stala záliba obživou, vybírali víno pro potěšení vlastní neboblízkých a přátel.
Všechny vinaře osobně znají. Ví jak pečují o své vinohrady, jak víno zpracovávají a starají se o něj, dokud neopustí jejich vinařství. V naší nabídce najdete vína od malých vinařů z Francie, zejména z údolí řeky Rhôny, ale také z oblasti Jura a dalších francouzských regiónů. Velkou část nabídky zaujímají biodynamická vína, která se mohou chlubit francouzským národním certifikátem Agriculture Biologique a dokonce i veganská bez přidaných siřičitanů.

JAMESON BLACK BARREL BAR
Celá pop-up scéna nabídne kromě nepřeberného množství drinků Jameson také hudební program. Line up je následující:

Pátek 21.6.2019
15:45 – 17:00 Tygroo
18:00 – 19:15 Seventh Passion
21:30 – 22:15 Travis O’Neill & IronKap
23:45 – 02:00 FeFe & Dave Trumpeteer

Sobota 22.6.2019
13:34 – 16:15 Cool DJ School
19:00 – 20:00 Zoe Hayter
21:15 – 22:00 The Wild Roots
00:30 – 02:00 Saku

 

 

VSTUPENKY NYNÍ K PRODEJI!